Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Case study for students

Konkurs AstraZeneca Pharma Poland – „Case study for students”

W ramach współpracy pomiędzy Uniwersytetem Warszawskim a AstraZeneca Pharma Poland studenci i studentki UW mają możliwość wzięcia udziału w konkursie na rozwiązanie dedykowanego problemu wskazanego przez przedstawicieli AstraZeneca Pharma Poland. Zasady konkursu dostępne są pod linkiem: Rules of CASE STUDY for Students
Opisy problemów do rozwiązania – Case study
Regulamin konkursu
Zwycięzcy konkursu zakwalifikowani zostaną do udziału w płatnym programie stażowym  AstraZeneca Pharma Poland, w którym o jedno miejsce stażowe co roku ubiega się przeszło 20 osób. W ramach stażu przewidziane są dodatkowe aktywności, zwiększające atrakcyjność stażysty na rynku pracy, tj. m.in. treningi w obrębie kompetencji miękkich, specjalistyczne treningi z zagadnień merytorycznych oraz szkolenia niezbędne do pracy w danym dziale. Program stażowy daje możliwość realizacji realnych i ambitnych zadań pod nadzorem opiekuna praktyk. Rzetelna ocena pracy i otrzymanie informacji zwrotnej jest bardzo pomocne podczas kolejnych rozmów rekrutacyjnych.
Najważniejsze daty konkursu:
  • otwarcie konkursu – 24.05.2021 r.
  • przesłanie zgłoszeń i propozycji rozwiązania zagadnienia (etap I) – 06.06.2021 r.
  • wyłonienie finalistów konkursu zakwalifikowanych do etapu II – 08.06.2021 r.
  • publiczna prezentacja finalistów oraz wyłonienie zwycięzców konkursu – 17.06.2021 r.

 

Przetwarzanie danych osobowych